اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / وقت سفارت / وقت سفارت هلند پالادیوم

وقت سفارت هلند پالادیوم

درباره کشور هلند

در این مطلب قصد داریم تا درباره کشور هلند توضیحاتی را ارائه دهیم و نکات لازم جهت اخذ وقت سفارت هلند پالادیوم و ویزای شینگن این کشور را برای شما شرح دهیم.

کشور هلند بسیار زیبا است و جاذبه های فراوانی دارند که هر سال همین موضوع سبب می شود تا تعداد زیادی از گردشگران به این شهر سفر کنند.

پایتخت این کشور زیبا شهر آمستردام است که به شهر گل ها معروف است و در هر گوشه آن می توان جاذبه های بی نظیری را یافت.

شهر آمستردام پایتخت کشور هلند یکی از برترین شهرهای این کشور به‌حساب می‌آید که هر آنچه بخواهید در آن می توان یافت.

کشور هلند در اروپای مرکزی واقع‌شده است اما شامل جزایری در کشور آمریکا نیز می شود. این کشور همسایه‌هایی مانند آلمان و بلژیک را دارد.

نکته جالب دیگر که هلند را تبدیل به کشوری مهم می‌کند ارتباط این کشور با بریتانیا از طریق دریا است. زبان رسمی در این کشور هلندی است.

زمین‌های این کشور بسیار حاصل خیز هستند و آب‌وهوای این کشور معتدل مدیترانه‌ای می‌باشد. با توجه به این شرایط جوی کشت و کار در این کشور رونق بسیار دارد.

در حقیقت هلند به معنی سرزمین پست می باشد زیرا بیشتر زمین ها این سرزمین یک متر پایین تر از ارتفاع دریا هستند.

هلند دارای سه رودخانه بزرگ اروپایی است که دلتای این سه رودخانه راین موز اسخلده است و ریزشگاه آن ها به دریا می باشد.

یکی از عوامل مهم و تأثیر گذار در اقتصاد کشور هلند پرورش و تجارت گل در این کشور بوده است که مقام اول را در این زمینه به هلند اختصاص داده اند.

از دیگر صنایع مهم در کشور هلند می توان به کشتی سازی و صنایع شیمیایی اشاره کرد. از دیگر عواملی که باعث رونق اقتصاد این کشور شده است صنعت گردشگری است.

سفارت هلند پالادیوم

وقت سفارت هلند پالادیوم

 

 

جاذبه های گردشگری هلند

در این بخش قصد داریم تا تعداد انگشت‌شماری از جاذبه های کشور هلند را برای شما به زبان‌آوریم تا بدانید هلند چگونه جایی است.

کشور هلند جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و دولت این کشور نیز بر این نکته بسیار دقت نظر داشته است و در این زمینه بسیار تلاش کرده است.

همین موضوع سبب شده تا هر سال تعداد زیادی از گردشگران برای سفر به این کشور اقدام کنند و از این جاذبه های دیدنی و بی‌نظیر بازدید کنند.

روستای نهر کودکان هلند یکی ازجمله جاذبه های بی نظیر این کشور است که قدمتی بیش از هزار سال دارد و بزرگ‌ترین مجموعه آسیاب های بادی در این کشور واقع شده است.

این سرزمین بسیار پست و حاصل خیز بوده است و آسیاب های بادی بسیار برای خشک کردن آب زمین در این منطقه ساخته شده اند.

همان طور که اشاره کردیم صنعت پرورش گل در این کشور بسیار رونق پیدا کرده است و به همین جهت باغ گل کوکنهوف در پرورش این گل ها بسیار فعال بوده است.

در این باغ می توان بیش از هفت میلیون پیاز گل یافت که هر سال در فصل بهار شکوفا می شوند و از مارس تا مه می توان از این باغ ها دیدن کرد.

رود راین که یکی از برترین رودهای اروپا است از دو طرف شهر لیدن عبور می کند و همین امر سبب شده تا کانال های بسیار زیبایی در این شهر ساخته شوند.

یکی از قدیمی ترین دانشگاه های هلند در این شهر واقع شده است و اما دلیل بیشتر معروفیت این شهر وجود کانال هایی بود که به آن ها اشاره کردیم.

در آمستردام از ساختمان های قدیمی و با شکوه گرفته تا کانال های آبی زیبا و کافه رستوران های دنج و یا مجلل که پاسخ گوی هر سلیقه ای می باشند را می توان یافت.

 

 

چرا باید وقت سفارت هلند را بگیریم؟

اگر قصد سفر به کشور هلند را دارید باید ویزای این کشور را داشته باشید تا بتوانید به این کشور سفر کنید و از جاذبه هایی که گفتیم دیدن کنید.

اولین گام برای اخذ ویزای شینگن این است که وقت سفارت هلند را داشته باشید تا موفق به اخذ این ویزا شوید. برای این که وقت سفارت هلند دریافت کنید کافی است تا با ما تماس بگیرید.

وقت سفارت هلند را باید داشته باشید تا بتوانید در تاریخ تعیین شده با کلیه مدارک خود به سفارت مراجعه نمایید تا موفق به اخذ ویزای شینگن شوید.

در حقیقت اکثر سفارت ها برای متقاضیان وقتی را در نظر می گیرند تا بتوانند بررسی مدارک آن ها را آغاز کنند و پرونده آن ها تشکیل شود.

برای جلوگیری از ازدحام سفارت به کلیه متقاضیان اعلام کرد که باید قبل از مراجعه به سفارت اقدام به اخذ وقت سفارت کنند و در تاریخ مشخص شده به سفارت مراجعه نمایند.

برای سفر به برخی از کشورها نیازی به اخذ ویزا نیست و به همین جهت مراجعین می توانند بدون اخذ ویزا وارد فرودگاه این کشور شوند و در فرودگاه برای آن ها ویزا صادر خواهد شد.

اکثر کشورهای حوزه شینگن این چنین هستند که به صورت غیر حضوری وقت سفارت ارائه می دهند و مسافران می توانند ویزای این کشورها را دریافت کنند.

 

چگونه ویزای شینگن هلند بگیریم؟

همان طور که گفته شد برای اخذ ویزای شینگن هلند باید ابتدا وقت سفارت هلند پالادیوم را داشته باشید تا مدارک خود را به سفارت ارائه دهید.

سفارت پس از بررسی مدارک شما پاسخی را به شما ابلاغ خواهد کرد بر اساس این پاسخ می توانید اقدامات بعدی خود را عملی نمایید.

برای اخذ وقت سفارت هلند پالادیوم و ویزای شینگن هلند کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت Vaghteholand تماس حاصل نمایید.

 

 

آدرس سفارت هلند پالادیوم کجاست؟

سفارت هلند تا چند ماه پیش در پالادیوم بود اما در چند وقت اخیر به میدان هروی منتقل شده است که در ادامه آدرس دقیق آن را خواهیم گفت.

آدرس سفارت هلند:

تهران- خیابان گلستان پنجم- خیابان موسوی- میدان هروی- هروی سنتر .

درباره ی

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت هلند vfs

جاذبه های کشور هلند چیست؟ آمستردام که به شهر گل ها مشهور است بسیار جذاب …